Genital organının görüntüsünden ve yapısından hoşnutsuz pek çok kadın bu sorunlarını kimseyle paylaşamamakta ve cinsel birliktelikte başarısız olacağı kaygısıyla kendilerine güvenlerini kaybederek düzenli cinsel hayatlarında sorunlar olmaktadır.. Bu operasyonlarla sadece görsel bozukluklar değil aynı zamanda işlevsel eksiklikler de yerine getirilmekte ve hastaların hayat kaliteleri yükseltilirken, psikolojik bozuklukları düzeltilmektedir.
Vajina daraltma ameliyatları yani vajina estetiği genişlemiş vajinayı sıkılaştırmak, vajina darlığını sağlamak, gerginliğini arttırmak ve bu şekilde oluşmuş veya oluşabilecek cinsel ve psiklojik sorunları çözümlemek için yapılmaktadır

 

 

 

 

Op.Dr.Nevra Topalismailoğlu
Jinekolog

 

Adresi:
Halaskargazi Caddesi Doğançay Apt. No 216 Kat 2
34360 Şişli. İstanbul. Türkiye
(Şişli Camii Meydanı, YKM nin sırası ,Garanti Bankası Yanı)

Ulaşım Detayları::
 
Muayenehanemiz İstanbul'un en merkezi yerlerinden bir olan Şişli Meydanındadır. Garanti Bankası ve Halk Bankasının arasında olup  YKM alışveriş merkezimden 40 m, Cevahir alışveriş merkezinden ise yaklaşık 300 metre mesafededir. Ulaşım  hem arabanız hem de Metro ve diğer toplu taşıma araçları ile çok kolay olmaktadır.
YKM' nin sokağında açık otopark da mevcuttur. Ayrıca aracınızı Cevahir Alışveriş Merkezi otoparkına da bırakıp yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirsiniz.
Metro ile gelenler Cevahir alışveriş merkezinin önünde olan Şişli durağında inip yürüyerek 5 dakikada bize ulaşabilirler.
Ulaşım detayları için sayfanın alt kısmında olan krokiden ve google haritadan  muayenehaneyi ve otoparkı bulmak için yararlanabilirsiniz..

Eğer bize ulaşmakta zorluk çekiyorsanız telefon ile yardım ve yönlendirme alabilirsiniz.....

 

Randevu Ve Muayeneleriniz İçin Lütfen;

 

Hafta İçi saat 12.00 – 19.00,
Cumartesi saat 10.00 – 17.00 arası

0212 – 233 46 47
0212 – 224 37 85
0212 – 224 54 75
0539  8288152
numaralı telefonları
arayınız.

****  Bize muayenehaneden sabit telefonlardan ulaşamadınız mı??
Bize ulaşmak ve randevu almak için tüm gün içi makul saatlerde aşağıdaki

Cep tel: 0539 8288152

ile ulaşabilirsiniz *****

e-mail: doktornevra@gmail.com

 

  • Doğrudan Anlaşmalı Kurumlar; Akbank , İş Bankası , Vakıfbank  Çalışanları ve Emeklileri
    (Anlaşmalı Birim Fiyatları Uygulanmaktadır)
     
  • Özel Sağlık Sigorta Poliçe Sahipleri; Tüm özel sağlık sigorta şirketleri poliçe sahiplerini doktor seçmede ve serbest muayenahanede muayene ve müdahale olmada özgür bırakmaktadırlar. Bu koşulda poliçe sahibi muayene / müdahale sonrası aldığı faturasını sigorta şirketine ibra ederek muayene ücretinin tamamını ya da belli bir kısmını (bu seçenek poliçenizde bildirilmektedir) geri alabilmektedir. Sigortanız doktor tarafından form doldurulmasını istiyorsa bu formu yanınızda getiriniz. Sonuç olarak tüm özel sağlık sigortası poliçe sahipleri muayene , müdahale ve ameliyatlarını kolaylıkla yaptırabilmektedir.
     
  • Tüm kredi kartları muayenehanede geçerlidir.

Gizlilik Taahütnamesi; Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait kaydedilen tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998 ,23420 ) tümüyle gizli tutulacaktır.

 

 Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Mitera Gebe ve Kadın Sağlığı

 

Vajina nedir

Vajina veya halk arasındaki ismi ile  hazne  ya da vajen dış genital organ olan vulvadan sonra başlayan , introitus olarak isimlendirilen vajina girişi ile başlayan ve rahim ağzı yani......

Devamı

Vajina daraltma

Vajina daraltma ameliyatı yaptıran kadın sayısı günümüzde önemli bir şekilde artmaktadır.Cinsel sorunların giderilmesi kadar kadının özgüvüneninin artması da sağlayan vajinoplasti….

Devamı

Vajinoplasti fiyatları

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları bu vajinoplasti operasyonunu yapan hekimin veya merkezin fiyat politikasına bağlı olsa da ameliyatın ne şekilde yapılacağı da fiyatı etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Fiyatlar ortalama......

Devamı